אודות

visualsense, עוסק בעיצוב אמנותי, עיצוב שימושי, צילום ואמנות. אני משתפת אתכם בביקור תערוכות, עיצובים מעניינים שאני עשיתי או בעיצובים מעניינים שנתקלתי בהם ובצילומים שצילמתי.

מי עומד מאחורי visualsense?


סיגל מיטגרץ, מעצבת וצלמת.
רוב חיי עסקתי בעיצוב, קומפוזיציה, צבעים וצילום. כך אני מתקשרת עם העולם בצורה הטובה ביותר. מגיל צעיר עניין אותי איך דברים נראים. זה התחיל מבחירת הבגדים ונעליים באופן עצמאי שהייתי קטנה (בת שלוש) והייתה לי הקפדה על הפרטים, תכשיטים, צבע אודם, צמידים, עגילים. אנרגיית היצירה התעצמה אצלי ככול שגדלתי. היו לי תמיד רעיונות, רעיונות אך לא היו לי את הכלים לבטא או לבצע אותם. חקירה וסקרנות היו חלק בלתי נפרד ממני. אני אוהבת להמציא, ליצור, לחוש את החומר לשלב חומרים ולפתח דברים חדשים ומקוריים. החלטתי ללמוד עיצוב שאוכל לבטא ולהוציא החוצה רעיונות. חיפשתי זמן רב את התחום הנכון עבורי בעיצוב ובית הספר המתאים עבורי החלטתי ללמוד עיצוב גרפי, בחרתי בית ספר את בית ספר אסכולה, למדתי באסכולה 3 שנים שם קיבלתי את הכלים הראשונים בעיצוב.


שלט הכוונה ראשי- מלון רויאל גרדן סוויטס, אילת
כשסיימתי את הלימודים חיפשתי עבודה בתחום והגעתי לתחום השילוט והאמנות, עבדתי אצל גד אולמן מעצב ואמן שעסק בעיצוב שילוט ואמנות במבנים ציבוריים. פיתחתי מערכות שילוט מיוחדות ואמנותיות לבנייני משרדים, בתי מלון ומוסדות חינוך. למדתי לקרוא תכניות אדריכליות, לשרטט ולדמות. חקרתי את הטכניקות והחומרים והתאורה שקיימים בשוק ויצרתי שילובים מעניינים בין חומרים כמו זכוכית לברזל עיצבתי מחברים מיוחדים. כשהתקבלתי לעבודה זו בהתחלה היססתי ופחדתי שאמצא את עצמי משועממת למוות. אך מצאתי שההפך הוא הנכון, לעצב שילוט היא עבודה מאתגרת המצריכה ידע רב בתחומים רבים. 

היצירתיות המשיכה לבעור בתוכי, חיפשתי לעבוד עם חומר, לשלב חומרים, להמציא ולעצב בתלת מימד ומתוך אהבה שלי לתכשיטים ואקססוריז התחלתי לעצב תכשיטים. זה התחיל בכך שעיצבתי לעצמי תכשיט. עיצבתי וענדתי אותו, התגובות היום חיוביות המשכתי ליצור ולעצב עוד 7 דגמים שונים. הקולקציה הראשונה שלי. התחילו לזרום הזמנות, הזדמנויות ומאחר והתכשיטים מקוריים ועם הרבה נוכחות סטייליסטים רבים בתל אביב שילבו את התכשיטים בצילומים של בתי אופנה נחשבים ואירועים חשובים בתל אביב כמו פרסומת לג'ינס לוייס, תחרות נערת השנה, תוכניות טלויזיה כמו אסתי המכוערת וכו'..שנים רבות השתתפתי בשוק מעצבי העיר. עיצבתי עשרות דגמים וקולקציות. כיום אני מוכרת את התכשיטים באינטרנט ובחו"ל. אני מזמינה אתכם לחנות האונליין שלי: http://www.etsy.com/shop/Impulsiva

עיצוב תכשיטים מקוריים- שילוב של לינקים ועור
עיצוב תכשיטים מקורי עם פלייר-  ללא הדבקה, תפירה
כיום אני מנהלת את סטודיו אמפולסיבה המתמחה בעיצוב ומיתוג עסקים, מדריכה בנושאים הקשורים לתהליכי העיצוב ופיתוח היצירתיות.