לימודי עיצוב גרפי

מסלול אישי ללימודי עיצוב גרפי-לימודים עם דגש על תהליך העיצוב
--------------------------------------------------------------
גרפיקה ממוחשבת, לימודי עיצוב גרפי, הדרכה בפוטושופ, הדרכה באילוסטרטור

יש לך כשרון שאינו בא לביטוי?
רוצה לדעת אם עיצוב מתאים לך או לא?
יש לך רעיונות אך אינך יכול להוציא אותם לפועל?

לימוד עיצוב גרפי, אחד על אחד
קיבלת פרויקט או עבודה ואינך יודע איך להוציא אותם לפועל?
אתה בוהה בדף הלבן ותוהה מעיין תבוא ההשראה? אין מוזה, מעוף... מתוסכל....
בשיעורים במסלול האישי תוכל להעמיק את הקריאטיביות שבך,
ללמוד איך להתמודד עם שלב הסקיצות, איך מומלץ להגיש עבודות ומה הם כלי העיצוב בהם תשתמש. נלמד לבחור את התוכנות המתאימות לפרויקט ונכיר את התוכנות ואת שימושן. קביעת רמת הלימוד מותאמת אישית לרמת הלומד. כך שהשיעורים מתאימים למתחילים ומתקדמים.


שיטת לימוד המביאה לתוצאות מרביות במינימום זמן
שיטה לימודית ייחודית המאזנת בין המעשי לתיאורטי, תוך כדי הקפדה ודגש על תהליך עבודה מסודר ונכון. שיטה המביאה לתוצאות מעשיות מרביות בהתאם לקצב הלימוד וההתפתחות של כל תלמיד. השיעורים מתאימים למתחילים ומתקדמים.
לבחירתכם, אופציה ללימוד כל הנושאים במסלול כתוכנית לימודית או מסלול חלקי בו תוכלו לבחור נושאים מהרשימה נ"ל בהם תרצו להתעמק.


מה נלמד?
 • הכרת יסודות העיצוב, מהו עיצוב ומהם מרכיבי העיצוב
 • פיתוח היצירתיות וההבעה העצמית
 • שלבי תהליך העיצוב משלב קבלת הבריף ועד הגשת העבודה
 • הכרת יסודות העיצוב: טיפוגרפיה, קומפוזיציה, רזולוציה ושימוש בצבע
 • תוכנת גראפיות: פוטושופ, אילוסטרטור, 
 • הבאה לדפוס, הכנת הקבצים וסגירתם לדפוס 

למי זה מתאים?
 • לאנשים ללא ידע מקדים בעיצוב עם זיקה לעיצוב ואמנות.
 • למתלבטים שרוצים לדעת אם עיצוב מתאים להם או לא.
 • לאילו שיש רעיונות ואין להם כלים ליישום הרעיונות.
 • לאילו המקבלים לעשות עבודה גרפית ואין להם את התהליך והכלים המתאימים לכך. 


אנחנו פה בשבילכם! 

 • לימוד תוכנת הפוטושופ לצלמים, אמנים, אדריכלים- ריטוש תמונה, תיקון צבעים, ניקוי והשתלה של פריטים מהתמונה, יצירת קולג'ים אמנותיים, הדמיות, צביעת תוכניות, מהי רזולוציה לדפוס ולאינטרנט ולהדפסה של עבודות בגדול( מעל למטר), הכנת וסגירת קבצים לדפוס, ישנה אפשרות לליווי בפרויקטים.
 • לסטודנטים- ליווי והנחייה בפרויקטים, עזרה בבניית קונספט לפרויקטים, פיתוח מחשבה יצירתית, לימוד והשרשת תהליכי עבודה נכונים. - עזרה וליווי בבניית תיק עבודות - קביעת שיעורי הדרכה בפוטושופ, אילוסטרטור לכל הרמות


מי מעביר את ההדרכה?
סיגל קצב, מעצבת תקשורת חזותית עם 15 שנות ניסיון של עיצוב רב תחומי. מתמחה בבניית קונספט ויזואלי, יועצת בתחום הפרסום וקידום עסקים במדיות השונות. מדריכה קבוצות ויחידים בנושאים הקשורים לתהליכי העיצוב ופיתוח היצירתיות.
אשמח לחלוק אתכם את הידע הרב שצברתי בתחומי העיצוב השונים וללמד אותכם שגם אתם יכולים!

לייעוץ חינם ותיאום הדרכה 077-5105002
--------------------------------------------------------------------
גם אתם יכולים! עבודות לדוגמא

לימוד עיצוב גרפי, עיצוב כרטיס חיש גדעיצוב הזמנה לאירוע
הדמייה דו מימדית לטבעתעיצוב תווית לחנות בגדים

מימין למעלה: תחרות עיצוב כרטיס חיש גד, העבודה צוירה בפוטושופ ועבודת הטיפוגרפיה באילוסטרטור. משמאל למעלה: הזמנה לאירוע- שוק מעצבי העיר, ההזמנה בנויה מקולג' אמנותי שנעשה בפוטושופ והטיפוגרפיה בפריהנד, מבנה ההזמנה כפריסה של קופסא.
מימין למטה: הדמיה לטבעת שהוגשה לתחרות תכשיטים יוקרתית בחו"ל, ההדמיה נעשתה בפוטושופ.
משמאל למטה: תווית לבגדים למעצבת אופנה, זואי. קולג' אמנותי שנעשה בפוטושופ, טיפוגרפיה באלוסטרטור.

4 תגובות:

 1. סיפורי תלמידים: רינת
  "אני לומדת אמנות בבית ספר גבוהה, הגעתי להדרכה אישית בפוטושופ מאחר ובלימודי לא הצלחתי לעקוב אחר קצב המורה. אחד הפרויקטים היה לבנות קולז' אמנותי בפוטושופ המבוסס על סיפור שנתנו לנו. לא היה לי מושג איך להתחיל. בהדרכה האישית המורה ליוותה אותי בכל שלבי התהליך גיבוש הרעיון עד ליישומו והוצאתו להדפסה. הביקורת בכיתה הייתה מעולה ולי היה יותר מושג מה זה פוטושופ ולאיזה תוצאות אפשר להגיע.." (רינת)

  השבמחק
 2. סיפורי תלמידים: נועה
  "אני סטודנטית ללימודי עיצוב בבית ספר גבוה ויש לי חקושי ביישום רעיונותיי מתאוריה למעשי ובכלל לגבש את הרעיון וליישם אותו בפועל. הגעתי להדרכה במסלול האישי ולאט אני לומדת את שלבי התהליך שאני אמורה לעבור בעבודת עיצוב. ואיך למקד ולגבש את הרעיון עד למקשה אחת טובה ותקשורתית. אני יותר מאמינה ובטוחה כשאני מגישה עבודות." (נועה)

  השבמחק
 3. סיפורי תלמידים: קרן
  "תמיד הייתה לי נגיעה בעיצוב ורציתי לעצב ולהתנסות וליישם רעיונות שהיו לי. אך לא הצלחתי להוציא לפועל את הרעיונות שלי, לא היה לי את הכלים ולא הבנה במה התהליך כרוך. החלטתי לעשות צעד וללמוד איך עושים את זה. הגעתי ל"מסלול האישי ללימודי עיצוב גרפי" מאחר והיה לי ברור שאני לא רוצה ללמוד בקבוצה אלא באופן אישי. אני לומדת את שלבי תהליך העיצוב, את יסודות העיצוב והתוכנות. אני מתקדמת יותר מהר ממה שחשבתי. אני מעצבת פלייר למקום העבודה שלי. ודי מרוצים מהתוצאות" (קרן)

  השבמחק
 4. סיפורי תלמידים: שירה
  "עשיתי קורס עיצוב גרפי במכללה ידועה, למדו אותנו מספר תוכנות שישמשו אותנו לעבודה. סיימתי את הקורס במצב שלא היה לי תיק עבודות להראות בראיונות עבודה שרציתי להתקבל אליהן ובחוסר יכולת להתחיל עבודה וליישם אותה. החלטתי לבוא ללמוד "במסלול אישי ללמודי עיצוב גרפי" התחלנו לבנות תיק עבודות עם דגש על שלבי התהליך העיצוב. לאחר מספר לא רב של שיעורים התקבלתי לעבודה בתחום." (שירה)

  השבמחק

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.